Župa na Facebooku

Zadnje dodano

article thumbnail  Kao i u drugim ramskim župama, i u župi Prozor i ove godine, kao zahvala za urod i plodove, ali i...
article thumbnail  Danas je u župi Presvetog Srca Isusova Prozor bilo veoma svečano. Razlog je bio trostruk, naime,...
article thumbnail  Prozorska Župa Presvetog Srca Isusova priprema se proslaviti dan Posvete crkve (53) s Danom...
article thumbnail  Velika Gospa, svetkovina Uznesenja Blažene Djevice Marije na nebo, koja se slavi 15. kolovoza...
article thumbnail  Misa na groblju Šerovina: subota, 19.8.2023. u 11,00 sati. Misa u Višnjanima Gornjim: subota, ...
article thumbnail  Danas, 29. srpnja, na spomendan sv. Marte, Marije i Lazara u župi Presvetog Srca Isusova Prozor don...
article thumbnail  Danas je na Gmićima proslavljen zaštitnik mjesta i zavjetne kapele - sv. Ilija Tišbijac, prorok. Uz ...
article thumbnail  Danas je upriličena vanjska proslava patrona župe Presvetog Srca Isusova Prozor. Nakon...

 

Nadbiskupija Vrhbosanska je provela akciju prikupljanja novčanih priloga za stradale u potresu u Turskoj i Siriji. Kolekta je bila organizirana u župama cijeli protekli tjedan, a posebno u nedjelju 19.2.2023. Prilozi su prikupljani pod svim misama u Župi i u filijali Lug.

U Župi Prozor prikupljeno je 8.660,00 KM, a na filijali Lug 1,000,00 KM, tako da je već 20.2.2023. dostavljena Ekonomatu Vrhbosanske Nadbiskupije u iznosu ukupnom iz Župe Presvetog Srca Isusova 9.660,00 KM.

Zahvaljujem Bogu na ovako dobrim ljudima koji su spremni pomoći u nevolji. Osim što ih se sjećamo u molitvama, evo pokazali su i svoje darežljivo srce u darovima. Ponosan sam i radostan. Od srca hvala i neka Bog dragi pomogne nastradalima, a sve darovatelje neka krijepi, jača i čuva svojom milosrdnom ljubavlju! Neka blagoslov Božji počiva na njihovoj djeci i svima koji su pokazali svoje suosjećanje s ljudima koji pate.

Marko Tomić, župnik

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Joomla Template - by Joomlage.com