Župa na Facebooku

Zadnje dodano

article thumbnail  Danas slavimo Blagovijest – blagdan navještenja Gospodinova. Ovo je dvostruki blagdan: slavimo...
article thumbnail  U subotu, 01.04.2023. odmah iza sv. Mise, koja će biti u 17,00 sati bit će prikaz Muke Gospodinove...
article thumbnail  U subotu, 4. ožujka, tijekom večernje sv. mise u prozorskoj župnoj crkvi upriličeno je...
article thumbnail  Svećenik Vrhosanske nadbiskupije Ljubo Zadrić obranio je 1. ožujka 2023. godine na Teološkom...
article thumbnail  Župa zajednica Presvetog Srca Isusova u Prozru odazvala se pozivu dijecezanskih biskupa u BiH i...
article thumbnail  Susret budućih krizmanika Ramskog dekanata održan je 25. veljače u organizaciji Nadbiskupijskog centra za...
article thumbnail  U župi Presvetog Srca Isusova Prozor započele su Korizmene pobožnosti. U srijedu, 22. veljače,...
article thumbnail  Nadbiskupija Vrhbosanska je provela akciju prikupljanja novčanih priloga za stradale u potresu u...

 

Nadbiskupija Vrhbosanska je provela akciju prikupljanja novčanih priloga za stradale u potresu u Turskoj i Siriji. Kolekta je bila organizirana u župama cijeli protekli tjedan, a posebno u nedjelju 19.2.2023. Prilozi su prikupljani pod svim misama u Župi i u filijali Lug.

U Župi Prozor prikupljeno je 8.660,00 KM, a na filijali Lug 1,000,00 KM, tako da je već 20.2.2023. dostavljena Ekonomatu Vrhbosanske Nadbiskupije u iznosu ukupnom iz Župe Presvetog Srca Isusova 9.660,00 KM.

Zahvaljujem Bogu na ovako dobrim ljudima koji su spremni pomoći u nevolji. Osim što ih se sjećamo u molitvama, evo pokazali su i svoje darežljivo srce u darovima. Ponosan sam i radostan. Od srca hvala i neka Bog dragi pomogne nastradalima, a sve darovatelje neka krijepi, jača i čuva svojom milosrdnom ljubavlju! Neka blagoslov Božji počiva na njihovoj djeci i svima koji su pokazali svoje suosjećanje s ljudima koji pate.

Marko Tomić, župnik

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Joomla Template - by Joomlage.com