Župa na Facebooku

Knjiga 100. godina župe

Župa Prozor

01
02
3
5
6
8
9
crkva1
crkva21

Video

Zadnje dodano

article thumbnail  Danas, na blagdan Duhova u župi Presvetog Srca Isusova Prozor tijekom svečanog euharistijskog...
article thumbnail  Pedeset je dana prošlo od Uskrsa. Blagdan Pedesetnice postoji i u Židovstvu, i da je to bio veliki...
article thumbnail  Caritas Vrhbosanske nadbiskupije, zajedno sa župnim uredom Prozor i Crvenim križom općine...
article thumbnail  Na dan Duhova, 31. svibnja 2020. pod misom u 11,00 sati bit će Prva Pričest naših mladih...
article thumbnail  Današnja Liturgija nas već priprema za svetkovinu Duhova. Naime, sva čitanja spominju Duha...
article thumbnail    Poštovani i dragi Župljani, kao i svi ljudi dobre volje, Radost mi je čestitati najveći blagdan...
article thumbnail  Velika subota dan je šutnje i ozbiljnosti, slika te šutnje je odsutnost euharistije, ozbiljnosti ogoljeni...
article thumbnail  Danas je Veliki petak. Dan kad je poginuo na križu Isus iz Nazareta, Bog i čovjek. Mrak sramote...

Svećenici i župljani župe Prozor pripravu za proslavu svoga patrona, Presvetog Srca Isusova, započet će 22. lipnja devetnicom. Svete mise svakoga dana bit će u 18:00 h., a nakon svete Mise bit će klanjanje – pobožnost Srcu Isusovu. U utorak 28. lipnja započet će trodnevnica, a svete Mise služit će se, također u 18:00 sati. Na sam blagdan Presvetog Srca Isusova, u petak 01. srpnja, proslava će započeti Ranom svetom Misom u 8:00 sati. Središnje misno slavlje započet će u 11:00 sati na trgu dr. Josipa Stadlera, a predvodit će ga i pod njim propovijedati prof. dr. Pavo Jurišić, postulator kauze dr. Josipa Stadlera, prvog vrhbosanskog nadbiskupa.

Također, na blagdan Presvetog Srca Isusova, s početkom u 17:00 sati održat će se treći Festival duhovnih pjesama „Djeca pjevaju Isusu“. Vanjska proslava blagdana Presvetog Srca isusova bit će u nedjelju 03. srpnja, a započet će ranom svetom Misom u 8:00 sati. Svečana pučka Misa započet će u 11:00 sati, a predvodit će je i pod njim propovijedati prof. dr. Željko Tanjić, ravnatelj „Kršćanske sadašnjosti“ iz Zagreba.

Sveta obitelji moli za nas!

Presveto Srce Isusovo smiluj nam se!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Joomla Template - by Joomlage.com