Župa na Facebooku

Knjiga 100. godina župe

Župa Prozor

01
02
3
5
6
8
9
crkva1
crkva21

Video

Zadnje dodano

article thumbnail  Danas, na blagdan Duhova u župi Presvetog Srca Isusova Prozor tijekom svečanog euharistijskog...
article thumbnail  Pedeset je dana prošlo od Uskrsa. Blagdan Pedesetnice postoji i u Židovstvu, i da je to bio veliki...
article thumbnail  Caritas Vrhbosanske nadbiskupije, zajedno sa župnim uredom Prozor i Crvenim križom općine...
article thumbnail  Na dan Duhova, 31. svibnja 2020. pod misom u 11,00 sati bit će Prva Pričest naših mladih...
article thumbnail  Današnja Liturgija nas već priprema za svetkovinu Duhova. Naime, sva čitanja spominju Duha...
article thumbnail    Poštovani i dragi Župljani, kao i svi ljudi dobre volje, Radost mi je čestitati najveći blagdan...
article thumbnail  Velika subota dan je šutnje i ozbiljnosti, slika te šutnje je odsutnost euharistije, ozbiljnosti ogoljeni...
article thumbnail  Danas je Veliki petak. Dan kad je poginuo na križu Isus iz Nazareta, Bog i čovjek. Mrak sramote...

U ponedjeljak, 23. svibnja 2011. godine u organizaciji udruge „Zdenac“ iz Mostara uz suradnju Kulturno-sportskog centra Prozor-Rama upriličen je humanitarni koncert za potrebe djece sirotišta „Matagoro“ u Tanzaniji, Afrika. Kulturno-zabavni program u Domu kulture u Prozoruzapočeo je u 19 sati pozdravnim govorom voditeljica gđice Mirjane Šakota i Renate Zadrić.

 

U nastavku programa nazočni su imali priliku vidjeti dokumentarni film „Zaboravljena siročad“; saznati nešto više o radu Udruge „Zdenac“ iz Mostara, kojega je predstavila gđica Marija Herceg; poslušati glazbene izvedbe gosp. Petra Beškera i Branimira Kreše; FRAME župe Rama-Šćit; PMI župe Prozor te pogledati igrokaz u izvedbi dramske sekcije KUD „Hrvatska sloga“ Prozor-Rama. Na kraju programa voditeljice su se zahvalile: općini Prozor-Rama, časnim sestrama SMI iz župe Prozor, inicijatorici ovoga događaja gđici Aniti Zadrić, sudionicima programa te svima onima koji su odlučili svojom nazočnošću i prilogom pomoći djeci sirotišta „Matagoro“. U predvorju Doma kulture posjetitelji su imali prigodu prilikom i ulaska i izlaska kupiti određene odjevne predmete te i na taj način pomoći djeci u spomenutom sirotištu.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Joomla Template - by Joomlage.com